МИРИНДА ХЕРБАЛНА МИКС ПАСТА

Особини и намена: Mиринда како Horny Goat Weed e 100 % одобрен од Министерството за земјоделство и рурални работи во Турција. Миринда билната мешавина претставува 100 % природен турски број 1 афродизијак за мажи и жени чии ефекти започнуваат после 20-30 минути од неговата употребата. Производот ја зголемува сексуална возбуда, ја намалува анксиозноста и го подобрува сексуалното задоволство.

Состав: гликозен сируп, цветен мед, меласа црница, полен, епимедиум (0,79 %), рогач, овес, ѓумбир, мал галангал, цимет, мака, американски женшен, сибирски женшен, тиква, кола орев, вкус на ванила, матичен млеч, гинко билоба, панакс женшен, вкус на ванила.

Дозирање и начин на употреба: една кесичка се истура директно во уста

Пакување: 2 кесички х 10 g

Чување: Да се чува на температура до 25 ºC, подалеку од дофат на деца